Naše webové stránky používají cookies, aby zlepšily zážitek, který vám byl poskytnut. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Prohlášení o ochraně soukromí ​Souhlasím
Produkty Menu

Top EU line

BrightWhite

"Domácí bělení zubů BrightWhite bez peroxidu je zcela bezbolestný a 100% bezpečný proces bělení zubů pro domácí bělení zubů. Vřele doporučuji jeho použití pro pacienty s citlivými zuby a dásněmi, protože nezahrnuje žádnou citlivost. Jeho jedinečné přísady jsou extrémně efektivní a výsledek znatelný. “

Dr. Kontra Mónika MDent Buda

 

Každý chce brilantně bílé zuby, ale jen málokdo si může dovolit bělení zubů v ordinaci a mnozí se obávají citlivosti zubů, ke které dochází po jejich bělení. Řešením je nejnovější generace 32 LED žárovek ULTRA WHITE od společnosti BrightWhite® se systémem domácího bělení zubů bez peroxidu: BrightWhite® je nejnovější úroveň domácích bělidel zubů, která poskytuje působivé a vysoce účinné, snadno použitelné a bezpečné řešení aby vaše zuby byly krásně sněhově bílé!

Bělení zubů i domácí bělení zubů na konci roku 2012 podlehlo velmi rozsáhlému legislativnímu zpřísnění, což vedlo k zákazu používání domácích bělidel zubů obsahujících peroxid (peroxid vodíku, karbamid peroxid) v celé Evropské unii. Je to proto, že používání těchto přípravků bez lékařského dohledu je nebezpečné, takže nyní mohou přípravky obsahující peroxid používat pouze zubní lékaři a domácí bělení zubů je přísně ZAKÁZÁNO! Zubní lékaři však také používají ne více než 6% peroxidu vodíku a ne více než 16% karbamid peroxidu.

Každý, kdo prodává domácí bělidla zubů obsahující peroxid a není zubař, prodává svůj výrobek nelegálně. Díky této změně legislativy byla vytvořena bělidla zubů bez obsahu peroxidu a domácí bělidla zubů, včetně BrightWhite® v roce 2012, která jsouí zcela bez peroxidu. Proto nepoškozují zuby ani dásně. Tyto výrobky nyní mohou používat nejen zubní lékaři, ale i spotřebitelé ve svých domovech.

Tyto výrobky se nazývají: KOSMETICKÉ BĚLIČE ZUBŮ.

Domácí systém bělení zubů BrightWhite® bez peroxidu pochází z vlasti bělení zubů z Ameriky. Je dobře známo, že v USA se provádí denně nejvíce bělení zubů a zubní lékaři tam svým pacientům doporučují také domácí bělení zubů. Náš produkt je také podporován a doporučován Americkou dentální asociací (ADA).

Výhody bělení domácích zubů BrightWhite® bez peroxidu:


Žárovka LED BrightWhite® 32 LED využívá nejnovější a největší technické novinky v domácím bělení zubů. Zjednodušuje a zrychluje bělení zubů doma. Pouhých 20 minut používání denně vykouzlí krásné sněhobílé zuby.
Bělte si zuby s naším domácím bělidlem na zuby BrightWhite® doma, profesionálně - bezpečně! Náš produkt je profesionálně uznávaný a má registraci CPNP a hodnocení bezpečnosti Evropské unie.

Je na čase změnit svůj život a mít jistotu jak na pracovišti, tak ve svém soukromí. Splňte si svůj sen a mějte oslnivě sněhobílý úsměv, o kterém jste vždy snili! Používejte domácí bělící systém zubů bez peroxidu BrightWhite ®, protože zdravý krásný bílý úsměv je dlouhodobá investice!