Naše webové stránky používají cookies, aby zlepšily zážitek, který vám byl poskytnut. Pokračováním v používání našich webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Prohlášení o ochraně soukromí ​Souhlasím
Produkty Menu

Top EU line

Jak to funguje

Určitě jste snili o zářivě sněhobílých zubech, jaké mají hollywoodské hvězdy .

Nyní i vy můžete mít oslnivou sněhově bílou povrchovou úpravu s nejnovější generací domácích bělicích prostředků na zuby bez žárovky s LED diodami BrightWhite 32 LED.

Konečný výsledek je stejný, jako kdyby zubař provedl bělení zubů, jen zde dosáhneme stejného účinku přírodní kosmetikou, bezpečně a bezbolestně..

 
 

Proč je bělení zubů bez peroxidu, proč doporučujeme domácí bělení zubů?

Domácí bělení zubů BrightWhite bez peroxidu se doporučuje zejména pro citlivé dásně a zuby. Protože zde nejsou žádné vedlejší účinky jako u bělidel zubů na bázi peroxidu, myslíme zde na citlivost zubů, zarudnutí, podráždění a krvácení, což není vůbec příjemná věc. S BrightWhite Home Teeth Whitening se tomu všemu lze vyhnout a přesto je schopen dosáhnout stejného zářivého sněhobílého úsměvu jako jeho protějšky obsahující peroxid.

Domácí bělení zubů BrightWhite podporuje také fakt, že je nákladově velmi efektivní, protože nemusíme platit za práci / čas zubaře, což je velmi drahé. To samozřejmě neznamená, že bychom se měli vyhnout návštěvě zubaře, protože je to nezbytná součást bílého chrupu , stejně jako odstranění zubního kamene a zdravých zubů. Se systémem domácího bělení zubů BrightWhite si můžete sami vykouzlit dokonalý sněhobílý úsměv při sledování televize nebo poslechu hudby doma a pohodlně se opřít o gauč.

HAktivní složka:

 
   

Bělení zubů BrightWhite je 100% bezpečné.

Hlavní složkou je peruhličitan sodný , který při působení studeného LED světla uvolňuje aktivní kyslík. Kyslík uplatňuje svůj bělící účinek proniknutím do mikrozrážek zubní skloviny.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se nejedná o leptání povrchu skloviny, ale o oxidační proces.

 

Jak bělení zubů funguje?

Domácí bělení zubů BrightWhite je velmi snadné a pohodlné díky nejnovější generaci 32 LED žárovek. Bělicí gel je vložen do dvojitě klenuté ultratenké silikonové zubové lišty, která je integrována s lampou, takže si nemusíme dělat starosti s připevněním kolejnice. Poté vložime LED lampu do úst a uděláme si pohodlí na 20 minut. Díky pokročilé technologii LED s 32 LED žárovkami dosahujeme ještě dokonalejších výsledků na všech 32 našich zubech.

Ošetření trvá vždy jen 20 minut a i po prvním použití mohou být vaše zuby o 4-6 odstínů bělejší (geneticky závislé, výsledek se může lišit od jednotlivce k jedinci). Bělení opakujeme 10–20krát, záleží na sadě, kterou si objednáte, a také kdy dosáhnete požadované bělosti a jak často ji používáte. Když dokončíte bělení zubů (10–20krát), budou vaše zuby bělejší až o 12–14 odstínů (v závislosti na genetice, výsledek se může lišit od jednotlivce k jednotlivci) nebo dokonce BrightWhite bude moci zuby vybělit více než je vaše přirozená barvu zubů a ani poté nebudou citlivé

Bělení zubů byste měli opakovat každé 3-4 měsíce, aby byla vaše bělost na stejné úrovni. Náš životní styl samozřejmě výrazně ovlivňuje trvání trvanlivosti a zabarvení. Doporučuje se vyhýbat se nebo mírně konzumovat colu, červené víno, kávu a silně zbarvená jídla (kvůli barvení potravin) a také kouření. 
 
 
 
Po procedurách nesmíme 3-4 hodiny jíst ani kouřit, poté bychom se měli 48 hodin vyhýbat konzumaci barevných jídel a nápojů!

Jak remineralizace funguje?

Součástí sady je také remineralizační gel, který by měl být po bělení zubů aplikován až dvakrát během celé kúry. Tím je zajištěno, že se do zubu vrátí potřebné minerály. Velmi jednoduché je také podání remineralizačního gelu (modrý gel). Aplikujte jednu kapku gelu na zub na spodní a horní zubní oblouk každých 0,5 cm. I zde dávejte pozor, abyste do lišty nevložili příliš mnoho gelu, protože by mohl prosakovat. Na zuby si dejte párátko, ale nezapínejte lampu. Nechte působit 4-5 minut a poté vyjměte, ale nevyplachujte ústa. Doporučujeme, abyste Remineralizing Gel aplikovali před spaním po bělení aby gel mohl působit celou noc, aby dosáhl maximálního účinku.

Remineralizační gel používejte pouze dvakrát týdně!

Doba ošetření závisí na zabarvení zubů, ale obvykle k dosažení sněhobílého úsměvu stačí 10 krát nebo méně. Výsledek je pro každého jiný, protože každý člověk má jinou strukturu zubů, ale obvykle po úplném ošetření získáme bělejší zuby o 12-14 odstínů.

Tento produkt je profesionálně uznáván a má registraci CPNP Evropské unie a hodnocení bezpečnosti.


Je na čase změnit svůj život a nabýt sebejistotu jak na pracovišti, tak ve svém soukromí. Splňte si svůj sen a mějte oslnivě sněhobílý úsměv o kterém jste vždy snili! Použijte domácí bělící systém zubů BrightWhite, protože zdravý a krásný bílý úsměv je dlouhodobá investice!